קצת עלינו

לעמוד הבית

R2K הוקמה מתוך אהבה ותשוקה עזה לאפיון, עיצוב ופיתוח אתרים ומערכות אינטרנטיות. את האתרים שלנו אנחנו מפתחים ב Wordpress מסקראץ׳, גישת פיתוח המאפשרת לנו לבצע כל דרישת פיתוח Frontend ו Backend, ליישם כל אפיון ולתפור בהתאמה אישית לכל לקוח את המוצר הדיגיטלי המדויק שהוא צריך. הפורטפוליו שלנו עשיר וכולל מאות פרויקטי אפיון, עיצוב ופיתוח בתחומים ובהיקפים שונים: אתרי תוכן, אתרי תדמית, אינטגרציות בין מערכות ועבודה מול API's שונים, חנויות ecommerce, מגזינים, מיגרציות בין בני בסיסי נתונים, יישום דוחות אבטחה (בדיקות חדירות), טיפול בדוחות נגישות אתרים ועוד. אנחנו רצים עם לקוחותינו למרחקים ארוכים ואוהבים שמתאגרים אותנו בדרישות מורכבות.

 • UX

  מחקר, אפיון, אפיון מסכים ופונקציונאליות. כשאנחנו מאפיינים אנחנו תמיד מציגים את המסכים בצורת wireframes מונפשים כדי לתת ביטוי וויזואלי לרעיונות שעומדים מאחורי האפיון. מה שמנחה אותנו בתהליך הוא חשיבה לטווח רחוק ותכנון נכון של כל רכיב ורכיב.

 • UI - עיצוב אתרים/אפליקציות/ממשקים

  כשאנחנו מעצבים מוצר אונליין חדש, אנחנו לא מסתכלים רק בקנקן. נכון, אתר חייב להיראות טוב וסקסי. אבל אתר חייב להיות גם ממיר, מניע לפעולה, מעודכן, יעיל וניתן ליישום בצורה נכונה מבחינה טכנולוגית. צוות המעצבים האמון על תהליך העיצוב יבחן את הפסיכולוגיה העומדת מאחורי הרגלי הגלישה של הלקוחות שלכם, יתאים להם את הפיתרון העיצובי המדוייק וייוודא שכל השגעונות העיצוביים עולים בקנה אחד עם הסביבה הטכנולוגית המאתגרת בה אנחנו חיים.

 • פיתוח

  אנחנו עובדים עם טכנולוגיות רבות ומגוונות, ובהן: php, wordpress, mysql, jquery, angular, mongodb, laravel, cordova, git, aws, google cloud ו-linux.

 • מובייל

  ברור! כל האתרים שאנחנו יוצרים מעוצבים ומפותחים בצורה כזו שיתאימו למובייל בתצורה רספונסיבית או אדפטיבית. כל אתר יקבל את היחס האישי שמגיע לו כדי שייראה במיטבו בכל פלטפורמה ומכשיר.

 • וגם על SEO

  אחת הסיבות שבחרנו לעבוד עם wordpress היא הביצועים המעולים שלה בקידום אורגני. אנחנו מייחסים לנושא הזה חשיבות מרכזית כבר בשלבי האפיון ומבנה הפיתוח – וכמובן, בהזנת התכנים לאתר.